Mediarecovery - lider informatyki śledczej wraz z Grayshift - producentem wyznaczającym standardy w zakresie dostępu do nowoczesnych urządzeń cyfrowych, zapraszają na:

Bezpłatny webinar

Jak dobrze ugryźć jabłko?
Akwizycja danych z iPhone'ów.

30.03.2023, godz. 11:00

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się.

Czy prowadząc dochodzenia dostrzegasz narastającą potrzebę ekstrakcji dowodów cyfrowych z najnowszych urządzeń mobilnych, w tym z iPhon-ów?
Czy zdarza się, że brak narzędzi do pracy z nowymi urządzeniami blokuje rozwój śledztwa?

Jeżeli potrzebujesz rozwiązania, które:

  • umożliwia szybki dostęp do danych z najnowszych wersji popularnych smartfonów,
  • pozwala uzyskać szybki dostęp do zablokowanych i zaszyfrowanych urządzeń mobilnych,
  • umożliwia pracę bezpośrednio na miejscu zdarzenia,
  • łatwo integruje się z innymi produktami do analizy śledczej,
  • pozwala szybko wyodrębnić duże ilości danych.

Zapisz się na webinar i posłuchaj o rozwiązaniu Graykey od Grayshift do walki z nowoczesną cyberprzestępczością.

Podczas webinaru:

  • Dowiesz się, co to jest Graykey i do czego służy?
  • Omówimy studium przypadku iPhone'a - Jak policja w Genewie wykorzystała najlepsze praktyki GrayKey do zabezpieczenia danych i uzyskała kluczowe dowody w sprawie morderstwa.
  • Poznasz najlepsze praktyki w zakresie mobilnej kryminalistyki - Wykorzystanie KnowledgeC w celu podniesienia skuteczności rozwiązywania spraw.

Uwaga! Webinar jest dedykowany tylko i wyłącznie przedstawicielom służb i jednostek odpowiadających za ochronę porządku publicznego. Niezbędna jest rejestracja przy użyciu maili służbowych. Jako organizator zastrzegamy sobie prawo do odmowy możliwości uczestnictwa jeżeli nie spełniasz powyższych wymagań.

Zapisz się na bezpłatny webinar już dziś!

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się.

Wydarzenie poprowadzą

Bartłomiej Mirocha
Key Account Manager | Mediarecovery

Specjalista Mediarecovery z ponad 8 letnim doświadczeniem w branży Informatyki Śledczej realizujący największe projekty zarówno Computer, jak i Mobile Forensics dla organów ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego. Certyfikowany ekspert z zakresu wdrożeń zdecentralizowanych systemów klasy mobile forensic / frontline fornesics oraz członek Stowarzyszenia Instytut Informatyki Śledczej.

Kevin Chandler
Digital Forensic Specialist | Grayshift

Specjalista ds. kryminalistyki cyfrowej z ponad 26-letnim doświadczeniem w pracy dla organów ścigania.. Przed dołączeniem do Grayshift, Kevin pracował dla British Transport Police, pełniąc w niej różne funkcje na przestrzeni lat. Przez ostatnie 16 lat działał jako detektyw specjalizujący się w oszustwach i dochodzeniach cyfrowych.

       
Bernhard Pawlak
Strategic Account Manager | Grayshift

Bernhard Pawlak rozpoczął swoją karierę zawodową 30 lat temu jako konsultant IT w firmie Lotus Development, która została później przejęta przez IBM. W ciągu tych lat opracował i wdrożył rozwiązania dla 100 największych firm w Europie Środkowej. Od 15 lat koncentruje się na dystrybucji rozwiązań dla organów ścigania z zakresu mobilnej kryminalistyki, OSINT i legalnego przechwytywania.

       

30.03.2023, godz. 11:00

W razie pytań skontaktuj się:

photo

Dorota Gralewska

Specialistka ds. Marketingu
dgralewska@mediarecovery.pl
+48 882 355 843