Mediarecovery - lider informatyki śledczej wraz twórcami MALTEGO - narzędzia do wyszukiwania powiązań między informacjami w sieci, zapraszają na:

Bezpłatny webinar

OSINT z MALTEGO: automatyzacja procesu pozyskiwania i analizy danych z Internetu

13.04.2023, godz. 11:00

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się.

Rozwój technologii sprawia, że Wszyscy pozostawiamy w sieci ślady cyfrowe. Ślady, które w przypadku szukania poszlak mogą być kluczowe w dochodzeniu do prawdy. Jak nie zatonąć w morzu informacji pozyskiwanych z dostępnych źródeł internetowych? Jak zapanować nad ilością możliwych powiązań? Jakie narzędzia mogą pomóc w procesie szukania zależności i wyciągania wniosków?

Maltego umożliwia gromadzenie danych i graficzne przedstawianie powiązań między informacjami.
Dołącz do webinaru poświęconego temu narzędziu i zobacz, jak rozwiązywać sprawy bazując na danych ze wszystkich warstw sieci: clearnetu, deepwebu i darknetu.

A w tym:

  • Jak skutecznie wyszukiwać informacje z otwartych źródeł danych?
  • Jak analizować pozyskane dane?
  • Jak profilować wskazane cele czy obiekty sprawy w oparciu o pozyskane dane?
  • Jak ustalać na ich podstawie powiązania pomiędzy wybranymi celami?
  • … oraz jak monitorować ich aktywność.

Omawiamy wyłącznie rzeczywiste sprawy, bazujemy na doświadczeniu śledczych z całego świata.

Zapraszamy!

Zapisz się na bezpłatny webinar już dziś!

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się.

Wydarzenie poprowadzą

Carlos Fragoso Mariscal
Principal Subject Matter Expert | Maltego Technologies

Ekspert i główny instruktor Maltego z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze bezpieczeństwa informacji, a w tym: w obszarze reagowania na incydenty, informatyce śledczej, threat intelligence. Dociekliwy i pełen pasji śledczy, który wspiera duże firmy i organy ścigania w zwalczaniu cyberprzestępczości na całym świecie (Europa, Bliski Wschód, LATAM). Instruktor SANS Institute.

Betina Tynka
Presales Engineer & Data Analyst | Mediarecovery

Ekspertka analiz dużych zbiorów danych nieustrukturyzowanych, e-Discovery i OSINT. Prelegentka na konferencjach branżowych m.in. PT XXI, Security Case Study czy Wiosenne Spotkania z Informatyką Śledczą Mediarecovery. Ekspertka w obszarze OSINT-u i analizy danych nieustrukturyzowanych. Posiada certyfikaty ukończenia szkoleń Social Network Harvester, Intella, Nuix, SecurCube, Griffeye, Cobwebs i Maltego. Autorka i współautorka wielu publikacji specjalistycznych oraz programu szkoleniowego "Analiza Big Data i OSINT" dostępnego w Akademii Informatyki Śledczej Mediarecovery.

       
Michał Nierobiś
Key Account Manager | Mediarecovery

Dostarcza najnowsze rozwiązania computer oraz mobile forensic dla rynku Enterprise (komercyjnego). Związany z firmą Media od 2,5 roku.

       

13.04.2023, godz. 11:00

W razie pytań skontaktuj się:

photo

Dorota Gralewska

Specialistka ds. Marketingu
dgralewska@mediarecovery.pl
+48 882 355 843